WEEKLY COMIC W KAŻDY CZWARTEK

SPRAWDŹ

W CO GRA BLADY?

SPRAWDŹ
  • WYNIKI

  • SORTUJ WG.

  • KATEGORIA

Assassin’s Creed – Skok wiary bez miękkiego lądowania.

Związek kina i gier wideo jest niesamowitym zjawiskiem. Mimo tylu wpadek, porażek i problemów, regularnie ktoś próbuje go uratować, zamiast pozwolić mu się rozpaść i oszczędzić bólu. I tak – co jakiś czas – pewien producent postanawia zarobić, wykorzystując znaną markę, a gracze łudzą się, że tym razem będzie dobrze. Niestety – za dobrze nie jest, choć i tragedii nie ma.

czytaj dalej skomentuj

Siedmiu wspaniałych 2016

Każdy gracz może z czystym sumieniem nazwać rok 2016 udanym. Poza masą nowego hardwearu w postaci gogli VR, Playstaton 4 Pro czy oczywiście nowych układów graficznych, dostaliśmy także masę gier przy których możemy spalać setki godzin. Postanowiliśmy w redakcji opisać 7, naszym zdaniem, najciekawszych pozycji growych mijającego roku.

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #14 Mare Internum

Dzisiaj będzie mrocznie, poważnie i depresyjnie. Za oknem szaro i zimno, rok ma się ku końcowi, a cóż to był za rok każdy wie, jest poniedziałek (nie, nie jest, ale mógłby być) i w ogóle jest jakoś tak „meh”. Nic nam innego nie pozostaje jak dać się zaszczuć demonom przeszłości i zamknąć w sobie. Także zapraszam na podróż po Mare Internum. 

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #13 Set It On Random

Dzisiaj ustawimy suwaki na „losowy” i zobaczymy co się stanie – oto przed wami Set It On Random.

Autorką komiksu jest Pola Kowalewska, która współtworzy również Jagoda Wolałaby Nie Zostać Pożarta Tej Nocy. SIOR, jak możemy przeczytać na stronie komiksu, traktuje o dziwacznej magii i poszukiwaniu rzeczy. Jakich rzeczy?

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #12 KWD

W dzisiejszym odcinku czeka nas spotkanie z prastarym złem, demonami, tajemniczymi mocami, od których człowiek traci rozum oraz piwo. Oto komiks o wdzięcznej nazwie Kij W Dupie.

KWD drugi komiks Konrada Koko Okońskiego, który trafił do naszego małego kącika polecanek (pierwszym były Wióry) i opowiada historię pewnego baru, który to został nabyty przez głównego bohatera, Badyla, po pijackiej eskapadzie.

czytaj dalej skomentuj

Steam szykuje kolejny szturm na portfele graczy

Myśleliście, że zdołacie uratować swoje portfele przed Steampokalipsą ? Mamy złe wieści- za kilka godzin na naszej ukochanej platformie rozpocznie się kolejna wyprzedaż, okraszona mianem „zimowej”. Każdy zapalony gracz, który odkładał pieniądze na bliżej nieokreślone cele niech lepiej przygotuje się na finansową apokalipsę.

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #11 Back

W dzisiejszym odcinku zaprezentujemy wam, zgodnie z pradawnym przysłowiem bednarskim, coś z zupełnie innej beczki – oto Back.

Ten komiks odkryłem stosunkowo niedawno i od razu jak tylko go znalazłem to zadałem sobie jedno bardzo ważne pytanie – gdzie on był przez całe moje życie? Back tworzone jest przez scenarzystę KC Greena oraz artystę Anthony’ego Clarka. Twórcy określają swój komiks jako western fantasy o końcu świata. I opis ten jest jak najbardziej precyzyjny.

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #10 Cyanide and Happiness

To już 10 odcinek. Taki ładny, okrągły. Wypadałoby coś dobrego przedstawić, tak naprawdę dobrego. Na szczęście z tym problemu nie będzie, bo o to przed wami Cyanide and Happiness!

Cyjanek i szczęście jest owocem kolektywnej pracy Roba DenBleykera, Krisa Wilsona, Dave’a McElfatricka i (do niedawna) Matta Melvina, którzy to poznali się poprzez stronę sticksuicide.com circa roku 2004.

czytaj dalej skomentuj

Crytek w tarapatach ?

Wygląda na to, że niemiecki Crytek- ojcowie takich tytułów jak Far Cry czy Crysis- chyli się powoli ku upadkowi. Sytuacja zasłużonego studia nie jest łatwa, jednakże trzeba mieć nadzieję iż firma nie podzieli losu takich legend jak chociażby THQ czy Black Isle. 

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #9 Formal Sweatpants

Słyszałem, że w tym sezonie modna ma być odzież sportowa, więc jaki inny komiks mógłbym przedstawić jak nie Formal Sweatpants? Także tego, zakładajcie swoje wyjściowe dresy i jedziemy z tematem.

Formal Sweatpants to dzieło Josha Micoucha (czyt. Meh-Couch). I o matko, jakież to dzieło jest wspaniałe.

czytaj dalej skomentuj