• WYNIKI

  • SORTUJ WG.

  • KATEGORIA

WeeklyComics #13 Set It On Random

Dzisiaj ustawimy suwaki na „losowy” i zobaczymy co się stanie – oto przed wami Set It On Random.

Autorką komiksu jest Pola Kowalewska, która współtworzy również Jagoda Wolałaby Nie Zostać Pożarta Tej Nocy. SIOR, jak możemy przeczytać na stronie komiksu, traktuje o dziwacznej magii i poszukiwaniu rzeczy. Jakich rzeczy?

czytaj dalej skomentuj

Tarantino na PC i XONE!

Kompletnie nie wiem jakim cudem ta gra przeszła “poniżej mojego radaru” (tłum. z ang. under my radar)! Chodzi o grową adaptacje Reservoir Dogs, czyli pierwszego filmu Tarantino.

czytaj dalej skomentuj

Serial Krypton, czyli prequel prequela nowego Supermana

Krypton to nowy serial stacji SyFy. Akcja serialu ma dziać się dwie generację przed przygodami Supermana, co oznacza, że w roli głównego bohatera wystąpi nie kto inny jak sam dziadek Kal-EL’a. Odpowiedzialnymi za produkcję są między innymi David S. Goyer, Damian Kindler, Colm McCarthy i Ian Goldberg. Jeżeli te imiona nic Wam nie mówią (a zapewne tak jest) to są to osoby odpowiedzialne za takie produkcje jak Man Of Steel, Batman V Superman: Dawn Of Justice, The Dark Knight trilogy, Once Upon a Time czy Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Zwiastun pilota poniżej:

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #12 KWD

W dzisiejszym odcinku czeka nas spotkanie z prastarym złem, demonami, tajemniczymi mocami, od których człowiek traci rozum oraz piwo. Oto komiks o wdzięcznej nazwie Kij W Dupie.

KWD drugi komiks Konrada Koko Okońskiego, który trafił do naszego małego kącika polecanek (pierwszym były Wióry) i opowiada historię pewnego baru, który to został nabyty przez głównego bohatera, Badyla, po pijackiej eskapadzie.

czytaj dalej skomentuj

WeeklyComics #11 Back

W dzisiejszym odcinku zaprezentujemy wam, zgodnie z pradawnym przysłowiem bednarskim, coś z zupełnie innej beczki – oto Back.

Ten komiks odkryłem stosunkowo niedawno i od razu jak tylko go znalazłem to zadałem sobie jedno bardzo ważne pytanie – gdzie on był przez całe moje życie? Back tworzone jest przez scenarzystę KC Greena oraz artystę Anthony’ego Clarka. Twórcy określają swój komiks jako western fantasy o końcu świata. I opis ten jest jak najbardziej precyzyjny.

czytaj dalej skomentuj

Spotlight – afera G2A kontra Gearbox Publishing

W sieci pojawiła się informacja o współpracy G2A i Gearbox Publishing przy okazji wydania remasteru Bulletstorma, ale w konsekwencji średniego PR tej znanej platformy aukcyjnej, Gearbox musiał ratować swoje dobre imię i z przykrością stwierdził, że wstrzymują dalsze kontakty biznesowe z G2A.

czytaj dalej skomentuj

Otwarta Beta Dawn of War III

Dobre wieści dla Wszystkich fanów uniwersum 40k oraz osób które nie do końca popierają innowacyjne podejście Relic’a do nowego mechanizmu rozgrywki. Otóż 21 kwietnia o godzinie 19 naszego czasu rusza otwarta beta Dawn of War III i będzie trwać dokładnie co do sekundy trzy dni. Zapisy do bety możecie dokonać pod tym >>linkiem<<, a pełną listę opcji jakie zostaną nam udostępnione z tego powodu znajdziecie tu >>link<<

czytaj dalej skomentuj