• WYNIKI

  • SORTUJ WG.

  • KATEGORIA

odcinek 2.5 – czyli jak nie nagrywać podcastu!

Wracamy! Chwila, że by móc wrócić to trzeba mieć do czego, a my jeszcze nie mam do czego wracać, dlatego JESTEŚMY! Oto 2/3/4 odcinek (numer w sumie możecie wybrać sami) naszego podcastu o roboczej nazwie. Spotkamy się w końcu po bardzo długiej przerwie, bo, aż po 1,5 miesiąca! Mamy trochę tematów, ale jak to zwykle bywa, szybko odchodzą one na dalszy plan, a wszystko to po to, by móc Wam i SOBIE (przede wszystkim) odpowiedzieć na jedno nurtujące cały ŚWIAT pytanie: DLACZEGO ŚLIMAK MA JEDNĄ NOGĘ?!

A mówić będziemy o:

  • AtariBoxie (tak to się pisze?)
  • D23
  • i nowym Spider-Manie oraz o wielu innych z niczym niezwiązanych rzeczach.
czytaj dalej skomentuj

Tytuły lipca o których mogliście nie słyszeć.

W lipcu w każdym tygodniu dostajemy chociaż jeden duży film. A ja chciałbym przedstawić filmy, o których mogliście już zapomnieć lub w ogóle nie słyszeliście. Wybrałem dla was 6 pozycji, w większości nieanglojęzycznych, lecz i niepolskich. Ostrzegam, że żadnego z tych filmów nie jestem pewny i ryzykujecie własnym hajsem, wybierając się do kina.

czytaj dalej skomentuj

Amerykańscy Bogowie sezon 1 – chciałoby się więcej.

Wraz z premierą 8 odcinka, zakończył się pierwszy sezon American Gods, serialu stworzonego na podstawie książki Neila Gaimana o tym samym tytule, a jako że nie sprawdziłem, ile zobaczymy w premierowym sezonie, aż do momentu, kiedy to w następnym tygodniu nie zobaczyłem nowego odcinka, zrozumiałem, że zaczęło się czekania na dalsze przygody Mr. Wednesday‘a.

czytaj dalej skomentuj

Lawbreakers – wyłożyć hajz czy zapomnieć?

Lawbreakers – najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem Cliff’a Bleszinskiego, człowieka odpowiedzialnego za współtworzenia tak cudownej gry, jaką jest Jazz Jackrabbit. Cliff chce nam zaprezentować swoją wersję hero shootera, która w dużym uproszeniu może być wzięta za połączenie Overwatch’a i Titanfall’a, stojąca niedaleko Quake Champions. Z okazji zakończenia open bety, warto się zastanowić czy opłaca się inwestować w ten tytuł.

czytaj dalej skomentuj

Na wakacyjną nudę jak znalazł.

Jeżeli nie możecie patrzeć już na LoLa, macie dość korków z rosyjskiego w CS: GO albo zwyczajnie pogralibyście sobie w coś nowego w te wakacje, to sprawdźcie, na co warto czekać w sezonie ogórkowym. Znajdziecie tu sporo gier, które premiery będą miały w wakacje, ale kilka z nich jest już w open/closed betach lub we wczesnym dostępie.

czytaj dalej skomentuj

Tydzień E3: Sony – widowisko, hindusi, bez pieprzenia aka solidnie ale bez WOW.

Sony jak zwykle z pompą, zaczęli konferencje od koncertu muzyki hinduskiej (chyba, nie moje klimaty) i fontanny! Później pojawiły się jeszcze trupy wijące się na linach jak w jaskiniach z The Forest. Jakiś szefo wyszedł 2 razy, ale zbyt wiele nie powiedział, same bzdury o tym, że gracze są ważni itp… Marketing talk engaged. Co do gier to były zaskoczenia i pewniaczki, jakie to przeczytacie niżej, zachęcam do obejrzenia całej prezentacji, bo była chyba najlepsza ze wszystkich i się najmniej przeciągała.

czytaj dalej skomentuj